x

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt

Poradnik SEO

Core Web Vitals.
Dlaczego to takie ważne?

W sierpniu Google wprowadził do algorytmu wyszukiwarki zmiany, które powodują, że przy ocenie stron przez boty będą brane pod uwagę czynniki techniczne wpływające na szybkość wczytywania strony.

Dowiedz się co poprawić, by nie stracić pozycji lub plasować się wyżej. Pobierz poradnik.

Wąż

Nazwa firmy

Imię i nazwisko

Stanowisko

Email

Telefon

Wypełniając formularz kontaktowy, wyrażasz zgodę na to, by Organic Search Company sp. z o.o. (dawniej: Organic Search sp. z o.o. sp. k.) z siedzibą w Warszawie przy ulicy ul. Rudzka 5E/40 01-689 Warszawa stał się Administratorem Danych Osobowych. Dane będziemy przetwarzać wyłącznie w celu udzielenia rzeczowej odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z treścią wiadomości. Dane nie będą przekazywane podmiotom trzecim. Oświadczamy, że jesteśmy świadomi oraz czynimy wszystko, aby Twoje dane były bezpieczne, a przetwarzanie nie naruszało Twoich praw i wolności, a przede wszystkim negatywnie na Ciebie nie oddziaływało. Dlatego też prosimy Cię o zapoznanie się z polityką prywatności, rzetelnie opisującą kwestie związane z przetwarzaniem danych osobowych.


Czytaj więcej

Czytaj więcej

Twórcy poradnika:

Agencja specjalizująca się w ruchu organicznym. W jej portfolio znajdują się projekty dla ROCKWOOL, LENOVO, TIM, Meblik.

Software house tworzący systemy informatyczne dla firm z branży reklamowej. Wsród klientów LL są Ströer, AdNext, PushAd.

NowyMarketing to serwis dostarczający konkretów oraz inspiracji z dziedziny marketingu: analizy trendów, kampanii, opinii uznanych specjalistów marketingu i liderów branży.